1
Kvě 15

Chystáte se na stavbu dobu či objektu podobného typu? Nebo potřebujete objekt pouze rekonstruovat? Pak se vám jistě bude hodit stavební dozor nebo technický dozor, který zajistí, že všechno proběhne bez jakýchkoli problémů. Technický dozor či právě stavební dozor je navíc v konkrétních případech nezbytností. Nyní již více neváhejte a vyberte si takový, který vám poskytne ty nejkvalitnější služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte vhodného člověka pro stavební dozor či technický dozor? Pak se podívejte na webové stránky stavbyadozory.cz, kde máte k dispozici širokou škálu profesionálních služeb. Tyto služby zahrnují kromě jiného rovněž stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), zajistění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo poskytnutí profesionálního poradenství. Je jedno, jestli máte před sebou menší nebo větší výstavbu, dozor a jeho výběr byste rozhodně neměli podceňovat.

Technický dozor pro čerpání peněz z veřejných rozpočtů

Zákon říká, v jakých případech je technický dozor nebo stavební dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo staví či rekonstruuje svépomocí. Společně se stavebníkem pak dozor zodpovídá za dodržování všech potřebných předpisů. Technický dozor je pak nutnou záležitostí tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. Ve specifických případech tedy není možné tuto část stavby zanedbat.

Co tedy je technický dozor investora a o co konkrétně se stará? Takovýto člověk spolupracuje s investorem a radí mu již v projektovací fázi. Dokáže vám tak i ušetřit peníze. Dohlíží na realizaci stavby i upozorňuje na možné problémy. Na www stránkách stavbyadozory.cz si je možné nalézt odborný dozor, který vše potřebné zařídí za vás, a vám tak ušetří čas a hlavně sníží výdaje.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář