30
Dub 15

Vyhlášené umakartové jádro dnes není běžnou součástí českých koupelen. Ale i některé zděné koupelny pomalu zastarávají, a tak by se hodilo obléci mnohé z nich do pokrokovějšího hávu. Není však nutná absolutní rekonstrukce. Nahrazení jedné nebo dvou koupelnových částí je často postačující. Nahrazují se například koupelnová zrcadla, nekvalitní vodovodní baterie a letitou sanitární keramiku.

Čerstvá sanitární keramika a její přednosti

Vana a umyvadlo jsou středobodem většiny koupelen. Rovněž bidety a klozety se stávají žádaným artiklem pro mnohé zákazníky. Žádná sanitární keramika nepůsobí sice mnohdy tak omšele jako jiné části, ale rovněž umyvadlu by jednou za čas slušela obměna. Pokud tedy chcete mít koupelnu v moderním rázu, sanitární keramika a další koupelnové díly by měly být rovněž moderní.

Dívejte se do nového koupelnového zrcadla

Paradoxně koupě nového zrcadla není závratnou investicí. Nablýskaná koupelnová zrcadla jsou odrazem pohody celé domácnosti. Vycíděné zrcadlo rozesměje každý nový den, anebo ho alespoň nepokazí. Když se podíváme po ránu do omšelého, starého, nadto do naprasklého zrcadla, na špatném rozpoložení nám to nic nevylepší bez ohledu na to, co jsme v zrcadle viděli.

Rozhodněte se pro moderní vodovodní baterie

Přemýšlíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při výběru baterie tak můžete dlouze vybírat takovou, která bude lahodit vašemu oku a navíc se bude skvěle hodit do vaší koupelny. Vězte, že vyměněná vodovodní baterie dokáže skvěle vyzdvihnout umyvadlo či vanu zářící novotou, avšak zároveň dokáže konečný efekt zkazit.

Kde nakoupit vybavení do koupelny?

Přes internet si dnes můžete koupit i vybavení do koupelny. Že vás to ani nenapadlo? O tom se snadno přesvědčíte, když navštívíte stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz. Ucelený systém členění internetových stránek a nabízeného zboží zajišťuje, že jednoduše naleznete právě to, co by se vám zrovna hodilo.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář